Kendisi üzere oyuncu Burak Özçivit ile yaklaşık iki ay evvel oğlu Kerem’i dünyaya getirerek ikinci kere anne olmanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen, annelik üzerine konuştu.
![](https://cdn1.ntv.com.tr/gorsel/hCs-LRCzdkKvaeG3TkirEA.jpg?width=960&mode=crop&scale=both)
“BANA ÇOCUK BAKMAK KOLAY GELİYOR”
Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine nazaran, Etiler’de görüntülenen Evcen, çocukları ve iş hayatıyla alakalı, “Bebeğimiz doğalı iki ay oldu şimdi. O yüzden yavaş yavaş proje değerlendirmesi yapacağım. Artık çocuklarımızın büyüme devri ve onlara yük verdik. Bana çocuk bakmak kolay geliyor. İkisi de eşit seviyede yoruyor diyebilirim” tabirlerini kullandı.