Oyuncu Hande Erçel, 76. Milletlerarası Cannes Sinema Şenliği çerçevesinde gerçekleştirilecek özel aktifliğe onur konuğu olarak katılacak. Erçel, 22 Mayıs’ta şenlik kapsamında gerçekleşen aktifliğin bu yılki konuğu olacak.
![](https://cdn1.ntv.com.tr/gorsel/aZZ9c058Ek-xPef_TsMPCg.jpg?width=960&mode=crop&scale=both)
Ünlü oyuncu, aktiflik çerçevesinde gerçekleştirilecek kırmızı halı seremonisi ve partide yer alacak. Geçtiğimiz yılın onur konuğu Dilan Çiçek Deniz olmuştu.
CANNES SİNEMA ŞENLİĞİ’NE DAİR AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN